Magic Academi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Magic Academi

Magic Academi for all!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hello la tot poporu :]

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Suzumiya Haruhi

Suzumiya Haruhi


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 07/04/2009

Hello la tot poporu :] Empty
MesajSubiect: Hello la tot poporu :]   Hello la tot poporu :] Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 3:29 am

Bau bau ! [stiu ca v'am speriat =)) ] . Deci, sa incepem :
Nume: Simona , dar prefer sa'mi ziceti Topy-chan sau chiar Topaz .
Varsta : Am cam multi ani fiind un extraterestri de pe Pluto, cam peste 100 , dar aici pe Terra am deabea 12 . Laughing
Locul unde am prins yo nastere: Bine intales ca PLuto, dar am reusit cumva sa aterizez prin Craiova .
Hobbyuri : sa lenevesc , sa pierd vremea pe forumuri ,sa citesc ficuri, sa ascult muzica , sa vizionez animeuri si uneori sa citesc manga , sa ma plimb cu rolele..etc etc si bla bla :-@ .
Animeuri : Am vazut foarte multe animeuri la viata mea de extraterestru...o sa zic doar cateva ce'mi plac : Kaleido Star, Bleach , FMA , Wolf's Rain , Naruto , Elfen Lied , Death Note , Vampire Knight , Spiral , Slayers , InuYasha , The Melancoly of Suzumiya Haruhi , Hell Girl , Povesti cu fantome si multe altele ....
Muzica preferata : Eu ascult mai mult rock symphonic , alternative , metal , putin punk , uneori muzica usoara..house..etc etc (slava Domnului ca s'a inventat etc) .
Formatii favorite : Skillet , Three Days Grace , Red Jumpsuit Apparatus, Green day , Jonas Brothers , Nickelback , Kamelot .
Ce imi place : culoarea verde , putin mov...animalele , in special lupii(defapt ii iubesc!) , plimbarile , petrecerile , farsele , privitul la T.V , lenevitul in fata p.c-ului , asa..uneori recunosc ca'mi place sa enervez lumea =]] (OMFG !Nu ma luati in seama :-j) si altele..etc , etc si etc (inca o data slava Domnului ca s'a inventat acest cuvant Laughing ).
Alte chesti despre mine : sunt in zodia scorpion deci fiti pe faza ca's mai rau ca nenea drq si scuzati expresia :whistle: . Sportul preferat : basketul normal . Asa , uneori mai citesc si eu..carti favorite:Singur pe Lume , Twilight , Septimus Heap (doar prima carte ca pe restu` nu le citisi) si Ciresarii.
Gata ! Hai ca ajunge cat am palavragit despre mine . Laughing .Doamne, nu pot sa cred cata prezentarea am facut la lenea mea ! Chiar nu mai stiu ce sa va zic despre mine, so , daca aveti intrebari just ask ! Bye bye ~
Sus In jos
Paty
Admin
Paty


Numarul mesajelor : 138
Data de inscriere : 04/04/2009

Hello la tot poporu :] Empty
MesajSubiect: Re: Hello la tot poporu :]   Hello la tot poporu :] Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 3:30 am

Bine ai venit
hhappy posting
and sper sa te distrezi!
Sus In jos
https://magic-academi.forumgratuit.ro
Hero

Hero


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 06/04/2009

Hello la tot poporu :] Empty
MesajSubiect: Re: Hello la tot poporu :]   Hello la tot poporu :] Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 3:41 am

hey bro bun venit..
Cum mai e vremea in Pluto? Pe Venus arata ft bine in continuare....
Trebuia sati pui ava ala cu haruhi :"> mie-mi placea mai mult...provocator c era :->
asa...vedem prin forum...mata ne^^
Sus In jos
Suzumiya Haruhi

Suzumiya Haruhi


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 07/04/2009

Hello la tot poporu :] Empty
MesajSubiect: Re: Hello la tot poporu :]   Hello la tot poporu :] Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 3:46 am

Tnx de intampinare Paty si bro ; ))
Pe Pluto , sa vedem, vremea e frumoasa :]] . Cat despre poza aia, poate o so pun =]] ma mai gandesc Razz
Sus In jos
Kanan

Kanan


Numarul mesajelor : 101
Data de inscriere : 06/04/2009

Hello la tot poporu :] Empty
MesajSubiect: Re: Hello la tot poporu :]   Hello la tot poporu :] Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 3:47 am

Welcome here !Dah momentan e ceru senin pe Venus(de unde cer ca nu deschid niciodata draperiile habar n-am ce-i afara =)) )
Asa revenind sper sa te distrezi!Etto happy posting!
Sus In jos
Sinistra

Sinistra


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 06/04/2009
Varsta : 30
Localizare : in this world of shit....

Hello la tot poporu :] Empty
MesajSubiect: Re: Hello la tot poporu :]   Hello la tot poporu :] Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 8:32 pm

Bine ai venit pe forum!!Happy posting and have fun!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hello la tot poporu :] Empty
MesajSubiect: Re: Hello la tot poporu :]   Hello la tot poporu :] Icon_minitime

Sus In jos
 
Hello la tot poporu :]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic Academi :: Administratie :: Welcome-
Mergi direct la: